Grzechotka dla niemowlęcia – gdzie można kupić?

Dlaczego grzechotka jest tak ważna w rozwoju niemowlaka?

To zabawka, która popularnością cieszy się już od wieków, ponadto wpływa na lepszy rozwój dziecka. Potrząsanie nią wywołuje dźwięki, co uczy malucha przyczyn i skutków, konsekwencji podejmowanych decyzji i czynów. Trzymanie grzechotki i samodzielne nią potrząsanie raz jedną, raz drugą ręką pomaga też zrozumieć dziecku, że ma władzę nad swoim ciałem. To ważne lekcje.

Ważne jest, aby dobrać odpowiednią grzechotkę dla wieku dziecka. Najmłodsi najlepiej bawić się będą miękką i łatwą do chwycenia zabawką, które wykonana będzie z przyjemnego w dotyku materiału. Grzechotka często będzie brana do buzi, gdyż maluchy badają otoczenie nie tylko rączkami, ale także zębami i językiem, dlatego musi być łatwa do czyszczenia i nie posiadać ostrych krawędzi, które mogłyby skaleczyć dziecko.

Bezpieczne, przyjemne w dotyku i piękne grzechotki dostępne w wyjątkowej ofercie marki Jacadi

Najbezpieczniejsze grzechotki dla niemowlęcia znaleźć można w internetowym sklepie z modą dziecięcą – https://jacadi.pl/. To bogaty wybór odpowiednich zabawek dla najmłodszych, które wykonane zostały z najwyższej jakości materiału, są niezwykle przyjemne w dotyku, a do tego pięknie się prezentują.

Marka Jacadi to uznany producent odzieży, obuwia i akcesoriów dla dzieci od 0 do 12 lat, który od 1976 wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dziecięcej wyobraźni, spełniając jednocześnie wymagania rodziców. Dzięki temu każda kolejna kolekcja Jacadi charakteryzuje się najwyższą jakością, komfortem i elegancją rodem ze stolicy mody – Paryża, czyniąc ofertę marki oryginalną i wyjątkową.

Bogata oferta oryginalnych grzechotek Jacadi

W aktualnej ofercie sklepu Jacadi.pl znaleźć można między innymi miękkie, welurowe grzechotki w kształcie hipopotama, króliczka, pieska, czy kotka. Dostępne są również grzechotki, w których miękka, materiałowa część ze zwierzęciem (na przykład łabędź, wieloryb, czy słonik) połączona jest z plastikową obręczą, w której krążą kolorowe grzechoczące groszki.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *