Jak dopasować sukienkę w rozmiarze XXL? Sukienki w dużych rozmiarach.

Od dziesięcioleci w stroju kobiecym dominują spodnie. Nie ma jednak bardziej kobiecego fasonu niż tradycyjna sukienka. Panie o nieco większych kształtach powinny decydować się tylko na nie. Pytanie jednak brzmi jak sukienki damskie xxl dopasować do całkiem sporej sylwetki? Przez szereg lat Panie o dość sporych kształtach były ignorowane przez światowej sławy projektantów. Na wybiegach królowały wyłącznie szczupłe kobiety. Całe szczęście zaczyna się to powoli zmieniać i w sklepach bez problemu znajdziemy sukienki w dużych rozmiarach.

Sukienkę rzecz jasna należy dopasować do kształtu sylwetki. Weźmy na przykład Panie o figurze jabłka. W takim przypadku trzeba postawić na takie fasony sukienek, które mają dość dobrze rozbudowaną górę i bardzo prosty dół. Najlepiej gdy posiadają głęboki dekolt w kroju w szpic. Dla Pań o dość pokaźnych kształtach dobrze też sprawdzają się sukienki z podwyższoną talią. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie dodatkowego pasa. Dzięki coraz większej ofercie producentów nawet te Panie, które nie mogą pochwalić się szczupłą sylwetką mogą dobrać odpowiedni strój podkreślający ich kobiecość.

You may also like...

1 Response

  1. Jula pisze:

    Bardzo dobre porady i wcale nie trzeba się martwić o to, że takie sukienki nie będą pasować, bo można znaleźć naprawdę wiele ładnych sukienek w większych rozmiarach, wystarczy nieco poszukać. Takie porady, jak i inne, które można znaleźć w sieci typu jak również wiele podobnych artykułów powinny uświadamiać kobietą, że rozmiar nie ma znaczenia i pięknie i kobieco można zawsze wyglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *