Kilka wskazówek na temat franczyzy

Współczesna franczyza ubrania i biznes to zagadnienia, które porusza się niezwykle często i niezwykle często elektryzują one wszystkie osoby zainteresowane. Decydując się na prowadzenie biznesu w systemie franczyzowym razem z naszym sklepem możemy wejść do prawdziwego świata mody i stać się jego integralną częścią. Oto kilka praktycznych wskazówek, które mogą się przydać początkującym franczyzobiorcom.

Franczyza – czym jest i co należy wiedzieć na jej temat?

Franczyza polega na współpracy dwóch niezależnych od siebie podmiotów gospodarczych. podmioty te powiązane są przy pomocy umowy franczyzowej, w której zawarte są wszelkie prawa oraz obowiązki obu ze stron.

Jak otworzyć butik franczyzowy i jak możesz zacząć sprzedawać znane marki w Twoim mieście

Przede wszystkim musisz znaleźć agencję, która dysponuje prawem do danej marki na terenie swojego państwa. Następnie konieczne jest nawiązanie współpracy i sporządzenie umowy franczyzowej. Koniecznym jest znalezienie i zdecydowanie czy otwierasz butik multibrandowy czy chcesz skupić się jedynie na jednej marce.

Zalety prowadzenia sklepu franczyzowego:

  1. Know – how od profesjonalistów. Franczyza sprawia, że doświadczona firma dzieli się z tobą wiedzą oraz udziela wskazówek jak możesz dalej postępować ze swoim biznesem, dzięki temu o wiele łatwiej jest go rozkręcić i zacząć przynosić zarobki.

  2. Własny biznes bez doświadczenia. Franczyza jest idealną opcją na start dla osób, które chcą iść na swoje, jednak nie mają jeszcze doświadczenia i wiedzy w zakresie prowadzenia sklepu odzieżowego.

  3. Klienci znają i kochają twoją markę. Sprzedajesz coś co ludzie znają i kochają – nakłady na marketing nie powinny być wobec powyższego tak duże.

  4. Bezpieczna umowa franczyzowa. Umowa franczyzowa jest bardzo dokładna i są w niej ściśle opisane wszelkie zasady współpracy pomiędzy dwoma podmiotami.

  5. Dostęp do światowej mody wielkiego formatu. Wkraczasz w świat mody przez duże M. Znani projektanci są na wyciągnięcie twojej ręki.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *