Dzięki zmianom w 2015 roku teraz ślub cywilny nie musi być nudny.

Dzięki umożliwieniu zorganizowania ślubu cywilnego poza urzędem daje do niezliczoną ilość możliwości! Marzyliście o ślubie cywilnym rodem z filmów amerykańskich? Ślub w plenerze, stodole czy nad morzem na samym Molo? Oczywiście teraz jest to możliwe. Zaplanujemy i przeprowadzimy całą uroczystość!

Chcesz, aby Wasz ślub był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłaś, ale przerażają Ciebie wszystkie sprawy i detale organizacyjne związane z organizacją ślubu i wesela? Planowanie spędza Tobie sen z powiek?
Nic nie szkodzi, pomożemy Tobie sprawić, aby ten dzień był niezapomniany. Zorganizowanie własnego ślubu i wesela to ogromne wyzwanie, a przecież nie każdy urodził się planerem. Organizacja ślubów i wesel, w tym organizacja ślubów cywilnych to nasza pasja. Działamy na terenie Bydgoszczy, Torunia, Trójmiasta, Poznania, Łodzi i Wrocławia.

Wedding planner - dlaczego warto nam zaufać?

Zdajemy sobie sprawę, że przed ślubem i weselem parę młodą czeka wiele stresu. To Wasz wielki dzień i to Wy macie być najważniejszymi bohaterami podczas swojego ślubu i wesela i świetnie się bawić, a nie zamartwiać szczegółami. Dlatego właśnie oferujemy kompleksową obsługę Waszej uroczystości! Nasz wedding planner uzgodni z Wami najważniejsze kwestie, a dzięki doświadczeniu w organizacji wesel, doradzi w każdej interesującej Was kwestii. Dopilnujemy, żebyście Wy i Wasze rodziny i inni goście bawili się tego dnia wspaniale! Zadbamy nie tylko o zadowolenie gości, ale także o ogólny wystrój i atmosferę.

Organizacja ślubów cywilnych

Poza organizacją wesel, oferujemy również organizację ślubów cywilnych. Zawsze marzyłaś o zorganizowaniu ślubu cywilnego w nietypowym miejscu? W plenerze? Na plaży? W miejscu pierwszego spotkania? Dzięki odpowiednim pozwoleniom pomożemy Wam zorganizować Wasz ślub cywilny w nietypowym miejscu. Przeprowadzimy uroczystość od początku do końca.

Nie tylko organizacja ślubów i wesel

Poza oferowaniem usług wedding planner, zajmujemy się również organizacją imprez firmowych oraz różnych eventów - jubileusze, imprezy integracyjne oraz wiele innych. Nasi doświadczeni event menedżerowie doradzą w każdej interesującej Ciebie kwestii, a w zależności od planowanego budżetu przygotują ciekawe propozycje na zorganizowanie imprezy. Cechuje nas fachowość, zawsze staramy się zorganizować imprezy na najwyższym poziomie.

Copyright © 2016 True Event
Projekt i wykonanie: Strony internetowe REMEDIA