Organizacja całego wesela dla młodej pary to nie lada wyzwanie. Zaplanowanie wszystkiego i zapięcie tego na ostatni guzik nie bywa łatwe. Aby uniknąć problemów i nieporozumień oferujemy organizację całej uroczystości ślubno-weselnej. Zarówno tej w kościele jak i później samego wesela. Dzięki temu młoda para może się skupić jedynie na nauce tańca czy po prostu codziennymi sprawami. Dzięki naszej sieci kontaktów łatwiej będzie o dobry zespół, DJa, dobór restauracji, samego menu czy nawet tortu!

Czym jest True Event?

Podstawą naszej działalności jest organizacja imprez weselnych. Wedding planner to nasza największa pasja. Szeroka wiedza oraz bogate doświadczenie sprawiły, że zdobyliśmy mnóstwo zadowolonych klientów. Stanowimy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych osób, a organizacja ślubów i wesel to dla nas prawdziwa przyjemność. Naszą ofertę kierujemy do osób z Bydgoszczy, Torunia, Trójmiasta, Poznania, Łodzi oraz Wrocławia.

Jakie są nasze usługi?

Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową organizacją ślubów i wesel. Załatwmy za Ciebie wiele istotnych spraw, dzięki czemu zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także pieniądze. Wedding planner to oferta dla osób nowoczesnych, a także ceniących sobie elegancję i precyzję. Dokonamy w Twoim imieniu wszelkich formalności, więc ominie Cię wiele stresujących oraz czasochłonnych sytuacji. W ramach naszych usług organizujemy imprezy weselne, śluby cywilne, imprezy oraz eventy. Organizacja ślubów i wesel wymaga wyjątkowej wiedzy w tym zakresie. Bardzo często Młoda Para nie ma pojęcia, jakie sprawy powinny być zapięte na ostatni guzik. Powoduje to niepotrzebne zamieszanie oraz stres.

Jak wygląda organizacja ślubu i wesela?

Przede wszystkim zapoznajemy się z wizją Państwa Młodych, a także ich oczekiwaniami. Pomagamy w wyborze motywu przewodniego ślubu i wesela. Zaproponujemy m.in. dogodną lokalizację przyjęcia weselnego, budżet przeznaczony na całą uroczystość, najlepsze zespoły muzyczne lub DJ'a, tytuły utworów, podwykonawców (kucharzy, fryzjerów, stylistów, itd.), scenariusz ceremonii. W dniu zaślubin nadzorujemy pracę wszystkich podwykonawców. Wedle życzenia zajmujemy się transportem gości. Udzielamy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących zakwaterowania oraz samej uroczystości. Oferujemy również koordynacje poprawin.

Organizacja imprez weselnych wymaga od nas dużego zaangażowania. Gwarantujemy, że świadczone przez nas usługi znajdują się na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Copyright © 2016 True Event
Projekt i wykonanie: Strony internetowe REMEDIA