Nasza doświadczone ekipa event menedżerów posiada sieć kontaktów, gdzie zorganizowanie imprezy firmowej to dla nas drobnostka. Świętujesz jubileusz firmy, a nie masz na to pomysłu? Daj się zaskoczyć i zleć nam pełną organizację imprezy jedynie podając swój budżet!

 Organizacja eventów i imprez firmowych

Organizowanie imprez firmowych czy innych eventów, należy do trudnych zadań.
Jednak jak zorganizować taki event? Czy organizowanie eventów może objąć również ślub? I w ogóle, od czego zacząć, żeby impreza firmowa lub ślubna była udana i spełniła swoje zadanie?

Gdzie szukać pomocy?

    Organizowanie imprez firmowych wiąże się ze sporym nakładem czasowym oraz finansowym. Jednak nie musimy wszystkiego organizować sami. Organizacja eventów‎ i imprez firmowych to specjalność firmy True-event, działającej na terenie całego kraju. Działamy w Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu, Trójmieście, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Krakowie.

Dlaczego True-event?

   Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu eventów i imprez firmowych. W przypadku, gdy nie jesteśmy stworzeni do planowania i zależy nam na fachowości, oddajmy nasze plany w ręce specjalistów z True-event.

Organizowanie imprez firmowych

    Organizowanie eventów firmowych to specjalizacja True-event. Imprezy integracyjne, jubileusz czy urodziny prezesa. Dzięki event menedżerom, posiadającym szerokie kontakty oraz duże doświadczenie, organizacja imprezy nie będzie trudna.
A jeśli nie mamy pomysłu, wystarczy tylko podać budżet, jaki chcemy przeznaczyć. True-event wszystkim się zajmie na najwyższym poziomie.

Organizowanie eventów

   True event specjalizuje się też w organizowaniu wesel oraz ślubów cywilnych. Jeśli chcemy zorganizować ślub cywilny w parku, na plaży czy w stodole, True-event przeprowadzi naszą imprezę od początku do końca. Jedynym ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

    Organizacja eventów‎ i imprez firmowych na pewno jest trudna. Musimy zadbać o wszystkich gości, ogólny wystrój oraz atmosferę. Dlatego, jeśli nie mamy do tego cierpliwości, zlećmy to firmie True-event. Doświadczenie pracowników spowoduje, że będziemy zadowoleni z ostatecznych efektów.

True-event, mając tylko podany przez nas budżet, będzie w stanie wszystko samemu zaplanować. Warto jednak podać kilka istotnych dla nas szczegółów, aby dana impreza firmowa czy ślubna wyryła się nam w pamięci jako jedna z bardziej udanych.

Copyright © 2016 True Event
Projekt i wykonanie: Strony internetowe REMEDIA