Miesiąc miodowy weeding planner

Organizacja ślubów to czas niezwykle stresujący, dlatego podróż poślubna, zwana także miesiącem miodowym, mimo iż rzadko ma coś wspólnego z trzydziestodniowym okresem urlopu, jest prawdziwie wyczekiwanym momentem wypoczynku. Z całą pewnością warto rozważyć miejsce docelowe, w które udamy się, kiedy już opadną weselne emocje.

Miesiąc miodowy - gdzie zaplanować podróż?

Poniżej znajduje się zestaw miejsc, do których najchętniej wyjeżdżamy na miesiąc miodowy.

  • Kraje egzotyczne
    Zdecydowanie najczęściej wybieramy kraje basenu Morza Śródziemnego, Egipt, Tunezję (choć ostatnio trochę rzadziej z powodu zamachów terrorystycznych), a także wyspy potocznie zwane rajskimi.
  • Polskie morze, jeziora, góry

Podczas miesiąca miodowego chcemy głównie wypocząć. Dlaczego więc nie wybrać pięknych miejsc, jakie oferuje nam Polska? Organizacja takiego wyjazdu nie wymaga sporego zachodu, a zorganizować go możemy nawet samodzielnie.

  • Nie zawsze możemy zaraz po zawarciu związku małżeńskiego udać się w podróż poślubną, starajmy się wyjechać w tym czasie chociaż na weekend, właśnie po to, by odpocząć i po prostu pobyć razem, ponieważ w ciągu kilku ostatnich dni zapewne nie mieliśmy ku temu zbyt wielu okazji. Tym bardziej, że nie mamy jeszcze wspólnych zobowiązań i wolny czas możemy w pełni wykorzystać na leżenie do góry brzuchem we wspólnym towarzystwie, odreagować nerwy i stres, które przecież towarzyszyły nam od kilku miesięcy.

Jeśli organizacja ślubów jeszcze jest przed Wami, zastanówcie się, czy nie zdjąć sobie z barków ciężaru w postaci stresu towarzyszącego gorączkowym przygotowaniom tej okazji i nie wynająć profesjonalnego wedding plannera. Oczywiście, jest to spory wydatek, jednak z całą pewnością opłacalny. Pozwala on na cieszenie się w pełni Waszym wspólnym świętem, bez konieczności życia w ciągłym stresie. Ślub i wesele to bowiem nie tylko obowiązek, który należy "odbębnić", ale przede wszystkim moment, który powinien być dla Was radosny i niezapomniany. Jeśli więc posiadacie odpowiedni budżet, zaufajcie fachowcom.

 

Koniecznie sprawdź wszystkie oferowane przez nas uslugi:

Copyright © 2016 True Event
Projekt i wykonanie: Strony internetowe REMEDIA