ślubny prezent 2Niewątpliwie, dzisiaj coraz częściej zamiast z prezentami rzeczowymi na ślub i wesele przychodzi się z kopertami. Jednakże, często jest problem z decyzją odnośnie tego, jak dużo wypada wręczyć w kopercie. Wydaje się, że jest to zależne od kilku kwestii.

 

Miesiąc miodowy weeding planner

Organizacja ślubów to czas niezwykle stresujący, dlatego podróż poślubna, zwana także miesiącem miodowym, mimo iż rzadko ma coś wspólnego z trzydziestodniowym okresem urlopu, jest prawdziwie wyczekiwanym momentem wypoczynku. Z całą pewnością warto rozważyć miejsce docelowe, w które udamy się, kiedy już opadną weselne emocje.

ślub zimą

Sezon na organizowanie ślubów trwa od początku wiosny do wczesnej jesieni, jest to więc okres dosyć krótki. Młodzi nie chcą decydować się na ślub zimą, wyobrażając sobie fatalną pogodę, ponurą atmosferę, a także wyższe ceny wynajęcia sali.

 

Czy faktycznie mają rację?

przedslubne przesady weeding planner

Przesądów na temat ślubów, wesel jest niezwykle dużo. Jedni podchodzą do nich śmiertelnie poważnie, inny traktują je raczej z przymrużeniem oka. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym przedślubnym przesądom.

wedding planner

Trudno sobie wyobrazić, aby ktokolwiek nie stresował się w dniu swojego ślubu. Jednakże, aby dobrze zapamiętać ten ważny dzień i odczuwać pełne szczęście warto zrobić wszystko, aby maksymalnie zredukować poziom stresu. Należy jednak pomyśleć o tym jeszcze na długo przed dniem ślubu.

wedding 997634 1280

 

Świadek na weselu to instytucja o dość niewielkich uprawnieniach. Jednak należy pamiętać, że osoby te nie są jedynie "dodatkiem". Wręcz przeciwnie - ich podpis jest niezbędny do zawarcia ślubu. Jak dobrać odpowiedniego świadka i o czym musi on pamiętać? Wszak ślub i wesele bez świadków odbyć się nie mogą!

Kto ma nim być?

Copyright © 2016 True Event
Projekt i wykonanie: Strony internetowe REMEDIA